Gniazda blatowe uchylne i przesuwne - NOWOŚĆ
NOWOŚĆ - Gniazda blatowe uchylne i przesuwne.

NOWOŚĆ - Gniazda blatowe uchylne oraz przesuwne.

Gniazda w kuchni są niezbędne i to nie ulega żadnej wątpliwości. Niemniej jednak, najczęściej ich umiejscowienie całkowicie psuje nam desgine - wzór płytek, lub też mogą być narażone na kontakt z wodą. W przypadku wysp kuchennych problem jest jeszcze większy – nie mamy ścian, w których gniazdo mogłoby być zamontowane. Wtedy pojawia się ono – GNIAZDO BLATOWE wpuszczane w blat.

Smukłe, estetyczne z uchylnymi lub przesuwnymi pokrywami. ➡  [ZOBACZ!]

 

Jeśli szukasz sprytnego zasilania w kuchni, to sprawdź rozwiązania na ukryte gniazdka w blacie!

 

Czym są gniazdka w blacie?

Słowem wstępu ważne, abyśmy zrozumieli, czym są te ukryte gniazdka kuchenne. A są to po prostu przedłużacze zakończone gniazdami 230V oraz USB. Oznacza to, że w obrębie naszego chowanego w blacie gniazdka, w zasięgu jego przewodu zasilającego, musi znaleźć się inne, do którego możemy podłączyć naszą listwę. Ważne jest to szczególnie w przypadku wysp kuchennych, gdzie montaż gniazda chowanego musi być wcześniej przemyślane, aby był zapewniony dostęp do zasalania.

 

WAŻNE:


Gniazda blatowe to nic innego jak przedłużacze z ekstra funkcją. Dlatego pamiętajmy, że musimy je podłączyć do źródła prądu.

 

Poznaj całą serię gniazd blatowych marki ADELID.
Dostępne gniazda blatowe:

(Kliknij w kod produktu aby dowiedzieć się więcej!)

  1. GB3PL-BLACK potrójne gniado z uziemieniem poprzez bolec, w kolorze czarnym.
  2. GB3PL-WHITE potrójne gniado z uziemieniem poprzez bolec, w kolorze białym.
  3. GB3PL-SILVER potrójne gniado z uziemieniem poprzez bolec, w kolorze srebrnym.
  4. GB2PL+2-BLACK podwójne gniazdo z uziemieniem poprze bolec + 2 gniazda USB, w kolorze czarnym.
  5. GB2PL+2-WHITE podwójne gniazdo z uziemieniem poprze bolec + 2 gniazda USB, w kolorze białym.
  6. GB2PL+2-SILVER podwójne gniazdo z uziemieniem poprze bolec + 2 gniazda USB, w kolorze srebrnym.
  7. GB-SLIDE-3PL potrójne gniado z uziemieniem poprzez bolec, z pokrywą przesuwną, w kolorze czarnym.
  8. GB-SLIDE-2PL+2 podwójne gniado z uziemieniem poprzez bolec + 2 gniazda USB, z pokrywą przesuwną, w kolorze czarnym.

 

 

 

Łatwość montażu.


 

Czy gniazdka blatowe są odporne na wodę?

Nie, gniazdka nie są odporne na bezpośrednie działanie wody. Dzięki przesuwnej lub uchylnej pokrywie, oraz oprawie, wokół gniazdek, która odstaje o ok 2-3mm od powierzchni blatu, ograniczamy możliwość zalania gniazda. Wylanie wody na blat nie powinno spowodować dostania się jej do gniazda.  Należy jednak zachować szczególną ostrożność podczas użytkowania, jak w przypadku innych gniazdek elektrycznych.

 

WAŻNE:
Gniazda blatowe mogą być „schowane” podczas pracy, co oznacza, że możemy pokrywę przymknąć, gdy jakieś urządzenie  jest do niego podłączone.

 

Pokrywa gniazd blatowych, dostępnych w naszym sklepie oraz na Allegro, występuje w trzech  kolorach – czarnym, białym i srebrnym, które z łatwością dopasujemy do naszego blatu.

Dzięki różnorodności gniazd blatowych, łatwo znaleźć te dopasowane do naszych potrzeb i portfela. Miejsce przyłączenia jest osłonięte dzięki czemu, gdy nie korzystamy z gniazdka, praktycznie go nie widać. Proste i skuteczne rozwiązanie na maksymalne wykorzystanie istniejących punktów zasilania i zapobieganie widocznym brzydkim przewodom.

Montowane w blacie mebla, gdzie pozostają poza zasięgiem wzroku, ale nadal są pod ręką, gdy ich potrzebujesz.

 

WAŻNE:
Sposób otwierania może być poprzez przesunięcie pokrywy lub poprzez jej uchylenie ku górze.

Gniazda mogą być instalowane zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Zostały zaprojektowany z myślą o łatwym dostępie do gniazdek elektrycznych.

Podsumowanie:

Gniazdo blatowe to nowoczesne i modne rozwiązanie, które znakomicie sprawdza się zarówno w domu, jak i w biurze. Znacząco poprawia wygodę korzystania z urządzeń biurowych i sprzętu AGD. Istnieją specjalistyczne gniazdka blatowe posiadające porty multimedialne, zwiększające funkcjonalność. Umieszczanie gniazd w blatach to rozwiązanie warte uwagi, podczas planowania domowej instalacji i rozkładu gniazdek.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium